Uvod
NašMaramice za liceproizvodi se od vrhunske djevičanske drvne pulpe.
Pruža meku teksturu, pouzdanu čvrstoću i visoku sposobnost upijanja za svakodnevne higijenske primjene.
Dizajniran za supermarkete, dobavljače ugostiteljskih objekata, robne marke maramica i veleprodajne distributere.
Specifikacije
|
Naziv proizvoda |
Soft Pack Facial Tissue |
|
Veličine |
170*140mm ili prilagođeno |
| sloj: | 5 slojeva ili prilagođeno |
|
OEM/ODM usluga: |
1. Materijal/težina
|
Detalji o proizvodu

| Naziv proizvoda: | Soft Pack Facial Tissue |
| Materijal: | Djevičanska drvena pulpa |
| Veličina lista: | 170*140mm |
| sloj: | 5ply |
| povlači: | 350 listova (70 potezanja) |
| Miris: | N/A |
| MOQ: | 1 X 40 ft kontejner |
| Težina/pakovanje: | 100g |
| Veličina pakovanja: | 14x9x6cm |
| Paket: | 8 paketa / vreća s ručkom, 5 vrećica s ručkom / karton |
Karakteristike



Naše prednosti
1.OEM, ODM dostupni.
2. Pravovremeni odgovor.
3. Odlična usluga nakon{1}}prodaje.
4. Naši proizvodi su životni potrepštini, a ne godišnja doba, niske cijene i poštene cijene.
5 "Kvalitet na prvom mjestu" poslovna filozofija.
Radionica od 6.300.000 časova.
7. Dostupni su besplatni uzorci, klijent samo treba da plati prevoz.
Naša fabrika
Fabrika ima nekoliko proizvodnih linija, skladišta gotovih proizvoda, skladišta materijala i laboratorije za istraživanje i razvoj.

Naši sertifikati
Certifikacija: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 itd

FAQ
Q1. Koji je vaš MOQ?
A1:BABY PELENE: 1*40'HQ kontejner sa 4 veličine pomešane ili 1*20FT kontejner sa 2 mešane veličine
SANITARNA ULOŽENA:1*40HQ sa 2 veličine pomiješane ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2. Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: BABY PELENE:58*40HQ/mjesečno HLAČE ZA BEBE PELENE:70*40HQ/mj.
ADULT DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PLENE ZA ODRASLE PLANE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Približno 15-30 dana nakon što ste dobili depozit.
Q4. Koji su uslovi plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje prema kopiji BL.
Popularni tagovi: meki papir za lice, Kina dobavljači mekog papira za lice, fabrika


