Opis
Uvod
NašPapirna maramica za liceje napravljen od 100% djevičanske drvne pulpe.
Prijatan za kožu sa mekom teksturom, pouzdanom čvrstoćom i visokom upijanjem.
Dizajniran za supermarkete, dobavljače ugostiteljskih objekata, robne marke maramica i veleprodajne distributere.
Specifikacije
| Naziv proizvoda: | Soft Pack za lice |
| Materijal: | Djevičanska drvena pulpa |
| Veličina lista: | 180*128 mm |
| sloj: | 4ply |
| povlači: | 360 listova (90 potezanja) |
| Miris: | N/A |
| MOQ: | 1 X 40 ft kontejner |
| Težina/pakovanje: | 100g |
| Veličina pakovanja: | 13x9x5.5cm |
| Paket: | 8 paketa / vreća s ručkom, 5 vrećica s ručkom / karton |
Detalji o proizvodu


Karakteristike

Naše prednosti
1.OEM, ODM dostupni.
2. Pravovremeni odgovor.
3. Odlična usluga nakon{1}}prodaje.
4. Naši proizvodi su životni potrepštini, a ne godišnja doba, niske cijene i poštene cijene.
5 "Kvalitet na prvom mestu" poslovna filozofija.
Radionica od 6.300.000 časova.
7. Besplatni uzorci dostupni, klijent samo treba da plati prevoz.
Naša fabrika
Fabrika ima nekoliko proizvodnih linija, skladišta gotovih proizvoda, skladišta materijala i laboratorije za istraživanje i razvoj.

Naši sertifikati
Certifikacija: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 itd

FAQ
Q1. Koji je vaš MOQ?
A1:BABY PELENE: 1*40'HQ kontejner sa 4 veličine pomešane ili 1*20FT kontejner sa 2 mešane veličine
PELENE ZA ADULT: 1*40'HQ kontejner sa 2 veličine pomešane ili 1*20FT kontejner sa 1 veličinom.
SANITARNA ULOŽENA:1*40HQ sa 2 veličine pomiješane ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2. Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: BABY PELENE:58*40HQ/mjesečno HLAČE ZA BEBE PELENE:70*40HQ/mj.
ADULT DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PLENE ZA ODRASLE PLANE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Približno 15-30 dana nakon što ste dobili depozit.
Q4. Koji su uslovi plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje prema kopiji BL.
SANITARNA ULOŽENA:1*40HQ sa 2 veličine pomiješane ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2. Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: BABY PELENE:58*40HQ/mjesečno HLAČE ZA BEBE PELENE:70*40HQ/mj.
ADULT DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PLENE ZA ODRASLE PLANE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Približno 15-30 dana nakon što ste dobili depozit.
Q4. Koji su uslovi plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje prema kopiji BL.
Popularni tagovi: papirnate maramice za lice, Kina dobavljači papirnih maramica za lice, fabrika


