Uvod
Veleprodaja maramica za lice, proizvođač maramica za lice
Materijal: 100% devičanska drvena pulpa
Struktura 4-slojnog tkiva poboljšava upijanje vode i izdržljivost uz zadržavanje mekoće.
Pogodno za svakodnevno brisanje, uklanjanje šminke i nanošenje na osjetljivu kožu.
Specifikacije
| Naziv proizvoda: | Soft Pack papir za upijanje lica |
| Materijal: | Djevičanska drvena pulpa |
| Veličina lista: | 175*175mm |
| sloj: | 4ply |
| povlači: | 400 listova (100 potezanja) |
| Miris: | N/A |
| MOQ: | 1 X 40 ft kontejner |
| Težina/pakovanje: | 143g |
| Veličina pakovanja: | 17,5x9x7cm |
| Paket: | 8 paketa / vreća s ručkom, 5 vrećica s ručkom / karton |
Detalji o proizvodu

Maramice za lice
Mekano pakovanje sa dizajnom koji se lako skida
Sa uzorkom
Bez mirisa
Karakteristike

Naše prednosti
1.OEM, ODM dostupni.
2. Pravovremeni odgovor.
3. Odlična usluga nakon{1}}prodaje.
4. Naši proizvodi su životni potrepštini, a ne godišnja doba, niske cijene i poštene cijene.
5 "Kvalitet na prvom mjestu" poslovna filozofija.
Radionica od 6.300.000 časova.
7. Dostupni su besplatni uzorci, klijent samo treba da plati prevoz.
Naša fabrika
Fabrika ima nekoliko proizvodnih linija, skladišta gotovih proizvoda, skladišta materijala i laboratorije za istraživanje i razvoj.

Naši sertifikati
Certifikacija: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 itd

FAQ
Q1. Koji je vaš MOQ?
A1:BABY PELENE: 1*40'HQ kontejner sa 4 veličine pomešane ili 1*20FT kontejner sa 2 mešane veličine
SANITARNA ULOŽENA:1*40HQ sa 2 veličine pomiješane ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2. Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: BABY PELENE:58*40HQ/mjesečno HLAČE ZA BEBE PELENE:70*40HQ/mj.
ADULT DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PLENE ZA ODRASLE PLANE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Približno 15-30 dana nakon što ste dobili depozit.
Q4. Koji su uslovi plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje prema kopiji BL.
Popularni tagovi: veliki papir za lice, veliki dobavljači papira za lice u Kini, fabrika


