Opis
Uvod
Bulk Facial Mars papir
Zidni{0}}donji papir za ekstrakciju lica
Mekana, izdržljiva, upija
Nema prašine
Specifikacije
| Parametar | Specifikacija |
|---|---|
| Naziv proizvoda | Bulk Facial Mars papir |
| Materijal | Djevičanska drvena pulpa |
| Vrsta proizvoda | Soft Pack Tissue |
| Ply | 4 Ply |
| Količina listova | 1000 listova (250 povlačenja) |
| Težina proizvoda | 240 g |
| Veličina lista | 128 × 180 mm |
| Veličina paketa | 22,5 × 13 × 9 cm |
| Vrsta teksture | Sa uzorkom |
| Boja | Bijelo |
| Miris | Opciono |
| Zatezna čvrstoća | Visoka čvrstoća na mokro i suvo |
| Vrsta pakovanja | Soft Pack |
| OEM usluga | Dostupan |
| Aplikacija | Domaćinstvo, komercijala, ugostiteljstvo |
Detalji o proizvodu

Materijal: 100% devičanska drvena pulpa
Sloj: 4 sloja
Izvlačenje: 1000 listova (250 povlačenja)
Težina/pakovanje: 240g
Veličina lista: 128*180 mm
Veličina pakovanja: 22,5 × 13 × 9 cm
Karakteristike
Naše prednosti
1.OEM, ODM dostupni.
2. Pravovremeni odgovor.
3. Odlična usluga nakon{1}}prodaje.
4. Naši proizvodi su životni potrepštini, a ne godišnja doba, niske cijene i poštene cijene.
5 "Kvalitet na prvom mjestu" poslovna filozofija.
Radionica od 6.300.000 časova.
7. Dostupni su besplatni uzorci, klijent samo treba da plati prevoz.
Naša fabrika
Fabrika ima nekoliko proizvodnih linija, skladišta gotovih proizvoda, skladišta materijala i laboratorije za istraživanje i razvoj.

Naši sertifikati
Certifikacija: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 itd

FAQ
Q1. Koji je vaš MOQ?
A1:BABY PELENE: 1*40'HQ kontejner sa 4 veličine pomešane ili 1*20FT kontejner sa 2 mešane veličine
PELENE ZA ADULT: 1*40'HQ kontejner sa 2 veličine pomešane ili 1*20FT kontejner sa 1 veličinom.
SANITARNA ULOŽENA:1*40HQ sa 2 veličine pomiješane ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2. Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: BABY PELENE:58*40HQ/mjesečno HLAČE ZA BEBE PELENE:70*40HQ/mj.
ADULT DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PLENE ZA ODRASLE PLANE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Približno 15-30 dana nakon što ste dobili depozit.
Q4. Koji su uslovi plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje prema kopiji BL.
SANITARNA ULOŽENA:1*40HQ sa 2 veličine pomiješane ili 1*20FT kontejner s jednom mješovitom veličinom.
Q2. Koji je vaš proizvodni kapacitet?
A2: BABY PELENE:58*40HQ/mjesečno HLAČE ZA BEBE PELENE:70*40HQ/mj.
ADULT DAIPER: 60*40HQ/mjesečno PLENE ZA ODRASLE PLANE:29*40HQ/mjesečno
Q3. Koji je datum isporuke?
A3:Približno 15-30 dana nakon što ste dobili depozit.
Q4. Koji su uslovi plaćanja?
A4:30% depozita putem T/T, stanje prema kopiji BL.
Popularni tagovi: rasuti papir za lice, Kina dobavljači papirnih maramica za lice, fabrika



